İlk Randevunuza Hazırlık

Sizleri Brüksel Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Doktor ve hasta koordinatörünüzle ilk muayene randevunuzdan başlayarak kliniğimizde tanı ve tedavi sürecinde size rehberlik etmek için buradayız. İlk ziyaretin amacı, tıbbi geçmişinizi tam olarak değerlendirmek, durumunuzun özel ihtiyaçlarını belirlemek için bir teşhis planı hazırlamak ve kişisel durumunuza göre uyarlanmış bir tedavi planı tasarlamaktır. Doktorunuz ve hasta koordinatörünüz bu ilk ziyaretinizde sizinle birebir görüşecek ve sizi tedavinize bilgili ve bilgili bir katılımcı haline getirecektir.
İlk ziyaretinize hazırlanmanıza yardımcı olmak için, muayeneniz sırasında ve sonrasında neler bekleneceği konusunda sıkça sorulan bazı soruları, birlikte getirmenizi beklediğimiz materyalleri ve bilgileri gibi önemli muayene ön hatırlatmalarını ana hatlarıyla şöyle belirtebiliriz:

İlk Randevu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İlk randevu için nasıl hazırlanmalıyım ?
Üreme sağlığı ve diğer önemli sağlık durumlarınız için önceki tibbi test sonuçlarını beraberinizde getirmeniz, sağlık geçmişinizi değerlendirebilmemiz için oldukça önemlidir. Önceki tibbi test kayıtlarınızı yanınıza aldığınızdan emin olun.

Eşim de ilk randevuya gelmeli mi?
İnfertilite problemi çiftlerden yalnızca birinden kaynaklı olsa bile, ilk muayeneye çift olarak gelinmesini öneriyoruz. Bu tedavi sürecini öngörmek ve planlamak açısından önemlidir.

Ödeme seçeneklerini konuşmak için bir finansal danışmanla görüşebilir miyim?
İlk muayeneden sonra öngörülen tedavi planı maliyeti hakkında hasta koordinatörümüzle görüşerek tedaviniz hakkında finansal öngörüde bulunabilirsiniz.
ArabicBulgarianDutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Brüksel Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
Adres: Esentepe Mahallesi, Sağlam Fikir Sk. No:4 34394 Şişli/İstanbul

+90 212 213 8888

Brüksel Tüp Bebek Merkezi Facebook Sayfası     Bize WhatsApp ile de ulaşabilirsiniz        Brüksel Tüp Bebek Merkezi Instagram Sayfası        Brüksel Tüp Bebek Merkezi Youtube Kanalı
Whatsapp ile ulaşabilirsiniz