Prof. Dr. Yücel Karaman

Doğum Yılı: 1953
Evli üç çocuk babası
Bildiği yabancı diller: İngilizce, Fransızca Almanca
email: ykaraman@brukseltupbebek.com
Twitter: @dryucelkaraman

Eğitim ve Akademi Geçmiş

Prof. Dr. Yücel KARAMAN Belçika Brüksel EDITH CAVELL Medical Institut ve Hospital Français’de Endoskopik Cerrahi ve Tüp Bebek bölüm başkanı olarak uzun yıllar görev yaptıktan sonra 2000-07 yıllları arasında Florence Nightingale hastanesinde Infertilite ve Tüp Bebek ekibiyle birlikte bölüm başkanı olarak İnfertilite ve Tüp Bebek alanlarında çalışmalarını sürdürmüş daha sonra 2008 yılından itibaren kendi merkezi olan ve son teknoloji ile donatılan Brüksel Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezinde tüm ekibi ile birlikte çalışmalarına devam etmektedir. Merkezimiz özellikle tüp bebek tedavisi için donatılmış olup uzman kadrosu ile mustakil olarak hizmet vermektedir.

PROF. DR. YÜCEL KARAMAN İLK TÜP BEBEK ÇALIŞMALARINA 1981 YILINDA BELÇİKA’ DA BAŞLAMIŞTIR. BU GÜNE KADAR BELÇİKA, İNGİLTERE VE TÜRKİYE’ DE 30.000 İN ÜZERİNDE LAPAROSKOPİK VE HİSTEROSKOPİK AMELİYAT GERÇEKLEŞTİRMİŞTİR.
ArabicBulgarianDutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Brüksel Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
Adres: Esentepe Mahallesi, Sağlam Fikir Sk. No:4 34394 Şişli/İstanbul

+90 212 213 8888

Brüksel Tüp Bebek Merkezi Facebook Sayfası     Bize WhatsApp ile de ulaşabilirsiniz        Brüksel Tüp Bebek Merkezi Instagram Sayfası        Brüksel Tüp Bebek Merkezi Youtube Kanalı
Whatsapp ile ulaşabilirsiniz