Yardımcı Üreme Yöntemlerinde Tedavi Seçenekleri

Tüp Bebek (IVF)

Tüp bebek tedavisi yumurtanın sperm tarafından vücut dışında döllenmesine olanak tanıyan yöntemleri kapsar. İnfertilite (kısırlık) tedavisine yanıt veren diğer tedavi yöntemleri başarısız olduğunda kullanılan, yaygın bir tedavi yöntemidir.

Yumurtalık Uyarılması (OI) & Aşılama (IUI)

Yumurta gelişimi sağlandıktan sonra sperm analizine göre normal cinsel ilişki veya aşılama ile gebelik sağlanmaya çalışılır.

Endoskopik Cerrahi (Histeroskopi & Laparoskopi)

Doğurganlığı etkileyen bazı rahatsızlıklar ameliyatla tedavi edilebilir. Bu rahatsızlıklara, tıkalı tüpler, rahimde görülen şekil bozuklukları, myom, polip ve çikolata kistlerini örnek olarak gösterebiliriz.

Genetik Tüp Bebek (PGS-NGS)

Yapılan genetik testler yoluyla en sağlıklı embriyonun seçilerek tüp bebek tedavisinde kullanılması işlemidir. Bir çok başarısız tüp bebek denemesinin nedeni olarak karşımıza çıkan yapısal kromozom bozukluklarını tespit ederek tedavideki başarı şansını artırır.
ArabicBulgarianDutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Brüksel Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
Adres: Esentepe Mahallesi, Sağlam Fikir Sk. No:4 34394 Şişli/İstanbul

+90 212 213 8888

Brüksel Tüp Bebek Merkezi Facebook Sayfası     Bize WhatsApp ile de ulaşabilirsiniz        Brüksel Tüp Bebek Merkezi Instagram Sayfası        Brüksel Tüp Bebek Merkezi Youtube Kanalı
Whatsapp ile ulaşabilirsiniz