Brüksel Tüp Bebek Merkezi Güvenilir Embriyo Kayıt Sistemi

Bir tüp bebek merkezinin olmazsa olmazı dijitalleştirilmiş hasta örneği güvenlik ve veri kayıt sistemidir.
Merkezimizde, bilişim ve yazılım uzmanlarınca tasarımı ve yazılımı gerçekleştirilmiş ulusal ve uluslararası standartlara uygun veri kayıt ve hasta örneği güvenlik sistemi kullanılmaktadır.

Tüp bebek işlemleriniz boyunca sizlere ait hücresel örneklerin güvenliği çip tabanlı elektronik güvenlik sistemiyle sağlanmaktadır. Sizler ait yumurta, sperm ve embriyo örneklerinin güvenliği yapılan her işlem öncesi çip tabanlı güvenlik ve doğrulama sistemi ile etiketlenerek sağlanır. Sperm ve yumurta hücrelerinin toplanması, spermin yumurtayla bir araya getirildiği IUI, IVF ve ICSI işlemleri, embriyonun transferi, dondurulması ve çözülmesi gibi çok kritik işlemler öncesi daha önce her hücre için tanımlanmış çipler elektronik güvenlik sistemiyle doğrulanır ve işlem zamanı, işlem tipi, operatörün kim olduğu gibi işlemle ilgili tüm parametreler kayıt altına alınır.

Elektronik güvenlik sistemi çiftlere ait hücresel örnekleri eşleştirerek olası problemlerin önüne geçer.

Merkezimizde kullandığımız veri kayıt ve hasta örneği güvenlik sistemiyle çiftlere ait veriler anlık olarak veri tabanına kaydedilir ve güven içinde yıllarca saklanabilir. Veri tabanında ki bilgelere sadece erişim izni olan kişiler özel izinle on-line olarak istenilen zamanda ulaşılabilir. Sonuç olarak merkezimizde kullandığımız veri kayıt ve hasta örnek güvenlik sistemiyle işlemleriniz güven içinde gerçekleştirilir.
ArabicBulgarianDutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Brüksel Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
Adres: Esentepe Mahallesi, Sağlam Fikir Sk. No:4 34394 Şişli/İstanbul

+90 212 213 8888

Brüksel Tüp Bebek Merkezi Facebook Sayfası     Bize WhatsApp ile de ulaşabilirsiniz        Brüksel Tüp Bebek Merkezi Instagram Sayfası        Brüksel Tüp Bebek Merkezi Youtube Kanalı
Whatsapp ile ulaşabilirsiniz